Други > Фоторепортажи

Нощна Враца

(1/2) > >>

Борис:
Публикувам малко пробни снимки с новата ми техника снимани без светкавица с DSLR фотоапарат на града в които живея.













Следва продължение .....

Илиян Илиев™:
Боби, какво свети в дясно от хижата?

Борис:

--- Цитат от: Илиян Илиев™ на понеделник, 30 септември 2013 г., 12:51 ч. ---
Боби, какво свети в дясно от хижата?

--- Край на цитата ---

Илияне, обектива с които снимам не е кои знае какво и се отразяват прожекторите които светят над паметника на Ботев.
Времето се развали, но обещавам да направя нощни снимки когато мога.

Илиян Илиев™:
Тъкмо се изкефих, че си имаме НЛО из Враца... :dance3:

Всъщност попитах, защото нямам допирни точки с фотографията за да се сетя, че са отражения, а в същото време знам, че там няма нищо и те така. Викам си да е 1 юни да не питам...

п.п. Успех със снимките, има какво да се покаже.

Борис:
Още няколко снимки от тази вечер.















Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

Преминаване към пълната версия