Потребители > Профили на потребителите

Профилът на farchashtiq

(1/14) > >>

farchashtiq:
Здравейте,
След 3 годшна пауза, реших да се завърна към това хоби. Купих си малък аквариум 30л. Осветлението и филтъра бяха комплект с аквариума. Искам след няколко седмици да сложа рамирези с няколко други дребни риби. Ако може да ме посъветвате какви да са, както и да ме посъветвате колко на брой да са рамирезите. Вчера сложих грунда, като под него ми препоръчаха някакъв субсртакт който е от 6 съставки ( казва се NutriBasis 6 in 1). Сложих и един корен и една скала ( оприличавам я на Tiger Skin). Растенията който сложих са 6 вида. Валенсиера, два вида Криптокрин (две разновидности от които единият е червеникав), Анубиас и две на които не знам имената. Увериха ме че няма да станат много големи (аз подлагам тези уверения на съмнение). Сложих Bacteria Starter. Започнах да спазвам прочетените упътвания и "светя" по 5-6 часа. Нямаше да вземам риби (аз и не взех де), но с растенията открих че са ми сложили един анцитрус :). Моля да разгледате снимките и да ми пишите ако не правя нещо като хората. Фона мисля да е черен (какъвто е и грунда).

farchashtiq:
Още снимки

farchashtiq:
вчера

farchashtiq:
От днес

dimitarkrastev:
Супер изглежда! Но най-добре с 30 литра да направиш нано аквариум или скаридарник!

На твое място щях да сложа:
1- гупи ендлер /или/ микроразбори галакси /или/ москитови разбори
2- коридораси джуджета
3- кулита
4- отоцинклуси
5- скариди ред чери

П.С. Това е мое лично мнение! Ти си знаеш какво да правиш!  :drinks:

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

Преминаване към пълната версия