За всеки случай преди да му се обадя щракнах една снимка на обявата. 
Така се прави.
Според мен много по-правилно, би било, както спомена Диването, човека просто да снима аквариумите си(само стъклената част) от всички страни да покаже изработка, а не как би изглеждал евентуално стъкленият му труд, но...разни хора, разни психични отклонения....
Няма лошо, вие сега сте ги запалили, сигурно скоро няма да посмеят да "плагиатстват".