Автор Тема: Дискус Пловдив  (Прочетено 6072 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен Атанас

• Регистриран потребител
  • Публикации: 16
Дискус Пловдив
« : вторник, 20 юли 2010 г., 20:20 ч. »
абе ето го моя пореден идиотски въпрос одеве бях във дискус във пловдив и небеше чак толкова голям колкото очаквах само 2 стаички едната пълна с риби а другата продават растения корени камани и такива.Имаше и още затворени врати във тях влиза ли се?

Неактивен malomir

• Rock'n'Roll аквадемик, аквахолик
  • Aquaportal меринджей
  • Публикации: 6 916
  • Нас. място: Варна
  • Българкият сайт за атерини
    • www.rainbowfishbg.com
Отг: Дискус Пловдив
« Отговор #1 : вторник, 20 юли 2010 г., 20:27 ч. »
А защо не попита на място? :)

Неактивен Атанас

• Регистриран потребител
« Отговор #2 : вторник, 20 юли 2010 г., 22:54 ч. »
абе и аз незнам изклучих тотално :X затва реших да попитам ако някои случаино е бил там

Неактивен Stas

• Aquaportal мениджър
  • Публикации: 1 554
  • Нас. място: София
  • Станислав Бояджиев
« Отговор #3 : вторник, 20 юли 2010 г., 23:12 ч. »
Другите врати водят към базата им, която е доста голяма. Няма свободен достъп до нея. Иначе и търговската им площ не бих казал, че е малка, но ... зависи от очакванията. А така като гледаш - цялата къща е тяхна.

Неактивен Атанас

• Регистриран потребител
« Отговор #4 : вторник, 20 юли 2010 г., 23:16 ч. »
Благодаря за бързия отговор :)

Неактивен skorpi_zoo

• Активен потребител
  • Публикации: 634
  • Нас. място: Хасково
« Отговор #5 : събота, 25 декември 2010 г., 17:43 ч. »
А каде се намира магазина?
Ако го хвана тоя Мърфи...

Неактивен santah

• Активен потребител
  • Публикации: 102
  • Нас. място: Пловдив
« Отговор #6 : събота, 25 декември 2010 г., 18:06 ч. »
Всъщност в Пловдив са два магазина.
Ето и адресите, посочени в сайта им.

Неактивен skorpi_zoo

• Активен потребител
  • Публикации: 634
  • Нас. място: Хасково
« Отговор #7 : събота, 25 декември 2010 г., 18:12 ч. »
Благодаря !!! :D
Ако го хвана тоя Мърфи...

Неактивен sisito

• Активен потребител
  • Публикации: 163
« Отговор #8 : вторник, 08 февруари 2011 г., 17:18 ч. »
служителите са добри!Обесняват и даже вчера за малко да си купя 2 риби и човека ми каза да изчакам поне 1 седмица,и тогава да ги взимам понеже ми е нова водата,иначе не ми харесаха специално дискусите,други не съм гледала

Неактивен exersist

• Активен потребител
  • Публикации: 28
« Отговор #9 : четвъртък, 03 март 2011 г., 10:11 ч. »
служителите са добри!Обесняват и даже вчера за малко да си купя 2 риби и човека ми каза да изчакам поне 1 седмица,и тогава да ги взимам понеже ми е нова водата,иначе не ми харесаха специално дискусите,други не съм гледала

Нали....много са дребнички и аз това гледах... сега събирам смелост и мисля проект за нов аквариум , но като му дойде времето. Иначе преди години когато се запалих дискусите им бяха супер!

Неактивен sisito

• Активен потребител
  • Публикации: 163
« Отговор #10 : четвъртък, 03 март 2011 г., 20:48 ч. »
В Акватика са доста по хубави дискусите.Само,че в единия аквариум имаше някаква болест,която ми изби чак след седмица в къщи,преди това си седеше като бяло петно,но нищо друго нямаше,дори не бях го забелязала в магазина.Но след като слагах лекарство изчезнаха точките и сега са добре(надявам се).В момента трепера да няма няква втора фаза :( До като се осета,че има нещо си заминаха 4 неона :( Другите 2 дискуса които са ми от там са добре,ядат си,много съм доволна за сега :) Онзи ден ходих пак до магазина и погледнах аквариума от който взех болния дискус,вътре всичките имаха такива точки.Питах какво е това и ми отговориха от липса на минерали.Незнам от това ли е било,но не почаках да вида дали ще стане по-зле,а сложих лекарство.Все си мислих,че ми е от водата нещо,но като видях тяхните разбрах от какво е :)Така,че ако купуваш от там си отваряй очите!

Неактивен exersist

• Активен потребител
  • Публикации: 28
« Отговор #11 : неделя, 06 март 2011 г., 14:43 ч. »
Онзи ден ходих пак до магазина и погледнах аквариума от който взех болния дискус,вътре всичките имаха такива точки.Питах какво е това и ми отговориха от липса на минерали.Незнам от това ли е било,но не почаках да вида дали ще стане по-зле,а сложих лекарство.Все си мислих,че ми е от водата нещо,но като видях тяхните разбрах от какво е :) Така,че ако купуваш от там си отваряй очите!

Не знам дали бих купил от там дискусите ,то зависи от рибите ,от цената най вече . По ме влече магазин Дискус или от някой от форума.... ще видим само да стигна до там. Сега все още чакам отговора за стъклата, а после идва шкаф , помпи ,филтри. Последните мисля от Ебай да ги поръчвам.
Така ,че не се знае кога ще стигна до рибите. :)
Да питам само ,тези от акватика нямат ли  и на 6 Септември магазин или се бъркам?

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.