Организационни > Технически въпроси
Проблем с пускането на обява
(1/1)
СЛИВЕН:
Здравейте!
Пише ви Боби от Сливен.Поради куп причини,влизам отново с нова регистрация!!!За трети път.
Въпросът е:Това "прави" ли ме нов потребител или......?
Всъщност, искам да обявя някои рибки за продажба и така....!!!
Останете със Здраве и Бог да е с Вас!
Виолета:
Здравей отново! :)
Това е нова регистрация, но вече и новите портебители могат да пускат обяви. Не трябва да имаш проблем.
Навигация
Преминаване към пълната версия