Организационни > Технически въпроси

Проблем с пускането на обява

(1/1)

СЛИВЕН:
Здравейте!
Пише ви Боби от Сливен.Поради куп причини,влизам отново с нова регистрация!!!За трети път.
Въпросът е:Това "прави" ли ме нов потребител или......?
Всъщност, искам да обявя някои рибки за продажба и така....!!!
Останете със Здраве и Бог да е с Вас!

Виолета:
Здравей отново! :)
Това е нова регистрация, но вече и новите портебители могат да пускат обяви. Не трябва да имаш проблем.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

Преминаване към пълната версия