Рибки > Танганайка

Преориантиране

(1/2) > >>

NIKOLAIF:
Здравейте!Имам рибки от година е един месец,с две думи пълен аматьор съм още!Но със ваша помощ се надявам да напредвам полека лека.Разглеждах отново в форума и мисля,че се влюбих в един вид рибки ( цихлиди танганийци) дано не греша за вида!Имам 200 л. аквариум 100д.40 ш.50 в.дали ще е подходящ за тези рибки? И дали аматьор може дасе справи с тяхното отглеждане?Засега съм се спрял на един вид алтолампрологус колко от тях мога да сложа и какви други може да прибавя.Приемам съвети и забележки всякъкви.Ако темата не е за този раздел моля модераторите дая преместат.Благодаря предварително.ps.продалжавам да чета в форума и да се образовам о надъхвам още повече.

ATANAS1111:
Привет,
Пиши какъв точно алтолампрологус искаш,
желана бройка,филтрация на аквариума и ще получиш по-точни съвети.
И ако може малко поработи върху правописа

NIKOLAIF:
Имам канистър на Сън сън 1400 л\ ч.Алтолампрлогус компресицепс спрял съм се на тези ,но искам да комбинирам и с други,но незнам с какв може.За бройка незнам колко мога да гледам в 200 литра.

nikiK:

--- Цитат от: NIKOLAIF на неделя, 21 февруари 2016 г., 21:49 ч. ---
Имам канистър на Сън сън 1400 л\ ч.Алтолампрлогус компресицепс спрял съм се на тези ,но искам да комбинирам и с други,но незнам с какв може.За бройка незнам колко мога да гледам в 200 литра.

--- Край на цитата ---

Ами може да сложиш 10 тина бройки Компресицепси. От други танганайци- Юлидохромиси и някакви шел/ джуджета/ цихлиди. Варианти за 200 лт. има, не е като да няма, стига да си мераклия. :)

NIKOLAIF:
Мераклоя съм о още как.Само ще трябва някой от форума да има за продаване,че в Сандански няма откаде да купя.Тука няма нито един магазин за рибки.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

Преминаване към пълната версия