Потребители > Интервюта с акваристи

Интервю с Живко Желев (JIX)

(1/6) > >>

Boby_:
За първото интервю в раздела се спряхме на Живко Желев (JIX). Благодарим му за това, че прие поканата ни! :)
Живко е познат на всички потребители на Аквапортал като сериозен акварист и акваскейпър с усет към красивото.

В тази тема ще можете да му зададете всички онези въпроси за хобито и за самия него, които ви вълнуват.
Имате време до 25-ти септември. Питайте! :)

malomir:
Живко хайде от мен първия въпрос:
Опиши ми първия си аквариум и как започна всичко. И кога разбира се.

Stas:
Надявам се накрая въпросите да бъдат логически подредени преди да се публикува интервюто и затова ще питам малко хаотично:

- Как се справяш с времето за поддръжка на твоите суперкрасиви аквариуми? Конкретно - колко време отделяш на акваристиката?

- Имаш ли и други хобита, различни от акваристика?

Pac:
Откъде черпиш вдъхновение? Как се ражда идеята за конкретен скейп? Спазваш ли някакви правила на акваскейпинга или се доверяваш повече на естестеното си усещане за естетика?

NJB:
Аквариум за мързеливци-който почти не изисква грижи-сменям чат пат  вода,и храня рибките-понякога и това забравям...няма нито филтър,нито СО2,торя минимално само когато сменям вода , това е твое писане в профила ти, а аз те питам, омръзна ли ти вече или пак ще ни забиеш с нещо красиво???.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

Преминаване към пълната версия