Борса > Търся / Предлагам
Относно правилата за публикуване на обяви.
asito:
Е,тука ти си прав.Има и такива,ама то особено в БГ няма как да няма :)
malomir:
Търговията си е част от всяко хоби, така, че винаги ще има такива, които да се опитват да се възползват от всяка предоставила им се трибуна да препечелят някой лев. Смятам, че в момента Търговския раздел работи добре, няма някакви страхотни изцепки и има необходимия ежечасен контрол. Ако въведем още забрани, те ще рефлектират върху всички. Няма нужда от прекалени мерки. Това е просто форум за рибки бе хора... :) Давайте по-усмихнато.
Fundulopanchax:
Демокрацията в България принципно е илюзия !
malomir:
По принцип, демокрация е само дума. :grin:
Рикардо:
--- Цитат от: Fundulopanchax на вторник, 13 октомври 2015 г., 08:55 ч. ---
Демокрацията в България принципно е илюзия !
--- Край на цитата ---
Не бъркай демокрацията с анархията!
Навигация
Преминаване към пълната версия