Борса > Търся / Предлагам

Относно правилата за публикуване на обяви.

<< < (2/4) > >>

malomir:
Обявите са подреждат по дати. Когато сме изтрили коментара на въпросното момче, обявата е потънала надолу според датата на пускането си. Затова не си я еидял просто.

hunter:
Явно моя грешка просто е била на по задни страници сигурно и съм се подвел. Извинявам се за което.

malomir:
Няма проблеми.

Илиян Илиев™:
Би трябвало да има опция да не може потребители да пишат в раздела или в дадена тема, демек обява. Трябва някой да се разръчка из настройките на форума и така само автора ще може да си пише в обявата.

malomir:
Всичко си е ок така. В много случай има какво да се коментира и няма лошо да има възможност за това. Трием само пазарлъци, тъпи коментари, от рода на `- ае ква е тая цена е`...? И разбира се ония, които нямат търпение да прередят останалите и да си вдигнат обявите.
 Ако се спазват правилата всичко си е ок.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия