Начало
AQUAPORTAL.BG
Търсене
Галерия
Вход
Регистрация
Моля,
влезте с потребителското си име
или
се регистрирайте
.
1 час
1 ден
1 седмица
1 месец
Завинаги
Влизане с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Mожете да ползвате превода от Google само като
Гост
.
You can use Google translation only as
Guest
.
Новини от AQUAPORTAL.BG
Интервю с Мартин Сулоса
Нови същества в Марианската падина
Най-красивите медузи
Инвазия на риба лъв
Аквариумите са полезни за здравето
¤
всички новини...
AQUAPORTAL.BG - акваристика, аквариумни рибки, аквариумни растения и всичко останало!
»
Потребители
»
Профили на потребителите
(Модератор:
Boby_
) »
Профилът на CaptainCaveman
« назад
напред »
Печат
Страници:
1
...
13
14
[
15
]
Надолу
Автор
Тема: Профилът на CaptainCaveman (Прочетено 13034 Пъти)
0 Потребители и 3 Гости преглеждат тази тема.
CaptainCaveman
Активен потребител
Публикации: 238
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #210 :
понеделник, 22 януари 2018 г., 17:05 ч. »
И двамата
трябва да сложа още 20 кила макар, че в момент ми се вижда сякаш ок.
Активен
Pac
Био-топчест биролей
Модератор на раздел
Публикации: 2 017
Нас. място: София / Враца
Пол:
Станислав Пац
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #211 :
понеделник, 22 януари 2018 г., 17:07 ч. »
Аз насипах доста с идеята, че синспилумите после ще копаят надълбоко, а не ме кефи да виждам оголено дъно или още по-малко подложките, които съм сложил под големите камъни.
Активен
>>>
МОЯТ ПРОФИЛ
<<<
dndechev
Активен потребител
Публикации: 792
Нас. място: Русе
Пол:
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #212 :
понеделник, 22 януари 2018 г., 17:14 ч. »
И аз като го сложих ми се видя в повече и си викам "тъкмо да няма голи места по дъното". Е да ама не. На места става по една педя във височина, а на други виждам стъклото. На следващия ден е равномерно навсякъде. Е така ама на третия е на другия край. И така всеки ден е различно.......няма как рибите го разнасят. Най много се радвам, че е достатъчно тежък и не се засмуква във филтриращата система.
Активен
CaptainCaveman
Активен потребител
Публикации: 238
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #213 :
събота, 27 януари 2018 г., 13:31 ч. »
Тъй разминах се с Л200 ама намерих два малки Л201 с което не спира търсенето на Л200. Поръчах още 25 кила пясък и се чудя дали да не оправя декорацията преди това... Върти ми се в главата да намеря няколко по-добели клона и да ги злепя за долното стъкло на акварума с силикон и отгоре да сложа пясъка вече и останалите шукарии... то иначе потъване няма да има.
Активен
discusfen
Активен потребител
Публикации: 270
Пол:
За контакти: 0893583724
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #214 :
събота, 27 януари 2018 г., 13:43 ч. »
Уарото вносно ли е или наше производство
Активен
CaptainCaveman
Активен потребител
Публикации: 238
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #215 :
събота, 27 януари 2018 г., 14:08 ч. »
До колкото знам е внос. Поръчах го чрез магазина на един познат и мисля че идват от Сингапур, но може и да греша.
Активен
discusfen
Активен потребител
Публикации: 270
Пол:
За контакти: 0893583724
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #216 :
събота, 27 януари 2018 г., 17:07 ч. »
БГ има вече
Активен
CaptainCaveman
Активен потребител
Публикации: 238
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #217 :
вторник, 30 януари 2018 г., 09:33 ч. »
Уаруто твърдо отказва да яде какъвто и да е вид храна на растителна основа и набляга стабилно на комарената ларва и като гледам за месец са станали два пъти по-големи. До колкото чета из нета са главно растителноядни ама май това не важи много в аквариумни условия... или моите са сбъркани
Активен
Pac
Био-топчест биролей
Модератор на раздел
Публикации: 2 017
Нас. място: София / Враца
Пол:
Станислав Пац
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #218 :
вторник, 30 януари 2018 г., 10:04 ч. »
Предполагам е от възрастта. Докато са малки наблягат на калорична храна, за да растат. Като пораснат предполагам ще харесат и "марулята".
Активен
>>>
МОЯТ ПРОФИЛ
<<<
dndechev
Активен потребител
Публикации: 792
Нас. място: Русе
Пол:
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #219 :
вторник, 30 януари 2018 г., 19:08 ч. »
Повечето са така-има ли мръвка за_би да ядат трева.
Активен
CaptainCaveman
Активен потребител
Публикации: 238
Отг: Профилът на CaptainCaveman
«
Отговор #220 :
понеделник, 12 февруари 2018 г., 11:42 ч. »
Така при мен нещата малко се промениха... реших да се преместя извън града понеже реално нищо не ме задържа тук и имам планове за една малка градинска постройка с 1 или 2 ПО големички аквариума, но едва ли ще стане преди края на лятото. Рибити си намериха нов дом така, че тях не ги мислия. Да видим какво ще последва
Активен
Печат
Страници:
1
...
13
14
[
15
]
Нагоре
« назад
напред »
AQUAPORTAL.BG - акваристика, аквариумни рибки, аквариумни растения и всичко останало!
»
Потребители
»
Профили на потребителите
(Модератор:
Boby_
) »
Профилът на CaptainCaveman
Бърз конвертор
o
F ◄►
o
C
ин. ◄►
см.
гал. ◄►
л.