Здравейте на всички,
казвам се Владо и живея във Варна, на 33 години съм, занимавам се с търговия......../май стана като профил от сайт за запознанства/.....

голямата ми страст не е акваристиката, а по скоро риболова и ...........жените...., но все пак имам няколко аквариумчета така да се каже.
Покрай форума зимното ми хоби пак се посъбуди и миналия уикенд си изкъртих любимия аквариум и сега го пускам наново, дет се вика обхванал ме е ентусиазъм.........така че от форума има големи ползи.
Това е май в общи линии.