Прав си bustama,аз нямам нищо против аквариумите еднодневки,въпросът е че доколкото знам идеята на аквариум на месеца е да се избира аквариум който ще се следи и в месеците напред как ще се развива а не да се разваля веднага след това,то си е нормално да си прави човек аквариум и след 1-2 месеца да го развали и да направи нещо ново което му е харесало и дошло като идея,но не това е идеята на този конкурс.