Аз съм писал че ако някой вземе големите то малките са бонус, а за "сладката хапка" не е фатално, аз и без това не вадя малките трофеуси, което оцелее добре. Малко е жестоко но няма как, мисля че цената на големите е достатъчно добра а си струва сега и с малките.
<