И аз си мисля, че ефектът на стари корабни дъски е търсен умишлено.
Мащабът на снимките не става много ясен, докато не се види мъжкарчето извън аквариума.
Впечатляващ съд.
Само главта на антилопа е доста неприятна добавка, но какво да се прави - вкусове разни...
За дървото може незнам, а и няма снимки с по голяма резолюция

.Мащаба много кефи, а на клипчето накрая като ги храни е много приятно

. Постарал се е човека...
Относно главата...както се казва разни хора, разни психични отклонения

.