Аквариуми > Оформление

Как се прави такъв аквариум?

<< < (7/7)

Атлантида:

--- Цитат от: kamos на сряда, 24 декември 2008 г., 14:11 ч. ---
Която ти харесва на теб естествено, ти ще си я гледаш./Аз бих сложил червена/

--- Край на цитата ---


Аквариума не е за мен,правя го за друг.Идеята е контраста,така,че май червена наистина ще е по-добре.
За камъните се чудя,прибавих малки бели,но има нужда от още май..

Daniel:
На мене синьото по ми харесва  ;)

Атлантида:
Край,купих рибката. :)
Нямаше никакъв избор-все стари,имаше една умряла,продавача каза,че ми я дава за без пари  :o :hmm:

не е лоша тази,която избрах:червено със синьо,краищата на опашката са бели,какъв вид е ако някой знае да ми каже:




Навигация

[0] Индекс на публикациите

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия