Аквариуми > Оформление
Как се прави такъв аквариум?
Атлантида:
--- Цитат от: kamos на сряда, 24 декември 2008 г., 14:11 ч. ---
Която ти харесва на теб естествено, ти ще си я гледаш./Аз бих сложил червена/
--- Край на цитата ---
Аквариума не е за мен,правя го за друг.Идеята е контраста,така,че май червена наистина ще е по-добре.
За камъните се чудя,прибавих малки бели,но има нужда от още май..
Daniel:
На мене синьото по ми харесва ;)
Атлантида:
Край,купих рибката. :)
Нямаше никакъв избор-все стари,имаше една умряла,продавача каза,че ми я дава за без пари :o :hmm:
не е лоша тази,която избрах:червено със синьо,краищата на опашката са бели,какъв вид е ако някой знае да ми каже:
Навигация
Преминаване към пълната версия