Автор Тема: Профилът на Farchashtiq  (Прочетено 593 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
  • Публикации: 104
Профилът на Farchashtiq
« : събота, 28 септември 2013 г., 09:30 ч. »
Здравейте,

От малък искам да имам аквариум с растения и риби. След десетки стартове (най-вече фалстартове), днес направих първите долу-горе прилични снимки :).

Надявам се да ви харесат. Приемам критика, само ако е в посока подобряване на качествата на аквариума ;)

Аквариумът е 60 л. Осветлението е RS 400 L (една пура...пристигнала директно от братски Китай :). Запланувал съм слагане на още една такава, защото тъмнее. Рибите са 2 бр молинезия; 8 гупи; мъжка бета (мисля да я разкарам); 2 обикновени неона; 3 коридорас палеатус (мъжки) и един мъжки анцитрус.

Растенията знам само че едното е лимон, криптокорина и анубиас. Имам и 2 вида, чиито имена не знам.

Слагам тор Easy-Life ProFit и Easy-life Easycarbo, което ми казаха че е за мен защото нямам система за C02.

Бих искал да сложа още растения по-нататък. Може би нещо червеникаво.Приемам съвет за това какво растение да сложа :)

Това е за сега от мен.

Успех на всички и наслука. Опс! Това беше за друг форум :)
Дори живота си аз да прекарам,в мизерия и крайна нищета.Левскар завинаги оставам,Левскар дори и след смъртта.

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
  • Публикации: 104
Отг: Профилът на Farchashtiq
« Отговор #1 : събота, 28 септември 2013 г., 09:36 ч. »
..още снимки
Дори живота си аз да прекарам,в мизерия и крайна нищета.Левскар завинаги оставам,Левскар дори и след смъртта.

Неактивен obelix75

• Активен потребител
  • Публикации: 99
  • Нас. място: Варна
« Отговор #2 : събота, 28 септември 2013 г., 12:46 ч. »
Тъмнее ти заради криптокорината. Ако я махнеш или смениш с нещо по дребно ще се променят нещата.

Неактивен otli4nikat2

• Активен потребител
  • Публикации: 70
  • Нас. място: Франкфурт-Русе
  • маимуно мръсна
« Отговор #3 : събота, 28 септември 2013 г., 14:11 ч. »
Здр добре дошъл в ''Аквапортал'' 1.сложи аквата на нещо по стабилно тази маса ще те подведе 2.сложи си стиропор под аквата задължително 3.криптокорината е голяма не е за този съд  4.вземи си пури на  Sylvania Gro Lux  1бр & Sylvania Aquastar" 1 бр тази китаиската я остави за резерв. 5.прочети после питай http://www.aquaportal.bg/forum/vuprosi-na-nachinaeshti-akvaristi/kak-da-startirame-akvarium-i-da-go-poddrzhame-ot-a-do-ya/
НЕЩАТА НЕ ВИНАГИ СА ТАКИВА, КАКВИТО ИЗГЛЕЖДАТ

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.