Рибки > Кили рибки

дайте съвет относно съжителство на килита

<< < (3/3)

nihi79:
Не ги мисли ,щом са почнали да хвърлят хайвер все нещо ще се излюпи .Инкубационния  период на хайвера на  тези риби е около 20 дни.
Хубаво е да пуснеш някое плаващо растение .Именно там се крият новоизлюпените рибета . Оглеждай се за дребосъци ,ако искаш да ги отглеждаш ги отделяш в друг аквариум и започваш да ги храниш с новоизлюпена артемия.


Поздрави

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия