Рибки > Кили рибки
дайте съвет относно съжителство на килита
nihi79:
Не ги мисли ,щом са почнали да хвърлят хайвер все нещо ще се излюпи .Инкубационния период на хайвера на тези риби е около 20 дни.
Хубаво е да пуснеш някое плаващо растение .Именно там се крият новоизлюпените рибета . Оглеждай се за дребосъци ,ако искаш да ги отглеждаш ги отделяш в друг аквариум и започваш да ги храниш с новоизлюпена артемия.
Поздрави
Навигация
Преминаване към пълната версия