Автор Тема: Търся: Аманови скариди  (Прочетено 1120 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен Gilgalath

• Активен потребител
  • Публикации: 220
  • Нас. място: Kingston, NY
Търся: Аманови скариди
« : петък, 28 ноември 2008 г., 15:53 ч. »
Имам един 50 литров скаридарник в него се въдят черита за момента. Търся си и Аманови или каквито да е други скариди за него, исками се да го поразнообразя. Не го правя с търговска цел, и в този аквариум мисля да има само скариди, след време ако има желаещи ще подарявам  :D

Неактивен Smeagol

• Aquaportal експерт
  • Публикации: 164
    • youtube канал
Отг: Търся: Аманови скариди
« Отговор #1 : петък, 28 ноември 2008 г., 16:00 ч. »
 Не знам дали ще можеш да ги гледаш заедно или по-точно да ги размножаваш заедно. Нали знаеш, че повечето се кръстосват безобразно  :hmm:
" Безкарайни са само Вселената и Човешката Глупост като за Вселената не съм сигурен! "
                                                                                                          Айнщайн

youtube канал - http://www.youtube.com/stasis333

Неактивен Kratun

• Aquaportal мениджър
  • Публикации: 2 219
  • Нас. място: Силистра
  • Аз говоря бавно...те ма мислат прос
« Отговор #2 : петък, 28 ноември 2008 г., 16:04 ч. »
Ще се кръстосват безразборно черитата помежду си, но с амановите няма как да стане. Амановите и бездруго са трудни за развъждане.
"Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockovitsa. Бест регардс!"
http://www.youtube.com/watch?v=jEp2jSD4xKc

Неактивен Gilgalath

• Активен потребител
  • Публикации: 220
  • Нас. място: Kingston, NY
« Отговор #3 : петък, 28 ноември 2008 г., 16:25 ч. »
те черитата нямат грешка множат си се след 2 3 месеца вече мога да пусна обява - подарявам :) но не знаех че се мешат с другите типове скариди. Амановите ме заинтригуваха от статията която прочетох и от статиите които преведох Амано ги ползвал защото били много чувствителни към Со2 като индикатор. Искам да си направя догодина един голям аквариум и ще ми трябват най вероятно повечко. При положение че в този аквариум няма да се хибридизират с черитата и че няма причина малките ларви да бъдат изядени не мога ли да ги захранвам в него.

Следователно ларвите трябва да се прехвърлят в съд със солена вода възможно най-бързо  - отговарям си веднага :)

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.