Здравейтее,
От малко повечко от месец се върнах към хобито. Аквариумчето е малко, но ми стига за да се радвам. И така аквариум 50/40/30, за сега с вградената филтрация (топ филтър). Светя по 7 часа с две прожекторчета не знам колко вата. Риби 5 меден неон, 5 клиновидна разбора, 2 сини рамирезита, 5-6 гупи ендлер и две сомчета севелия. Грунд JBL MANADO. Добавям и калии и съм пуснал СО2. Ето и развитиети за месец време.
Благодарности на колеггата Franky за част от растенията и доста полезните съвети които ми даде.
И така, поздрави и очаквам мнения


