Автор Тема: най-добрият Мбуна аквариум (и още нещо)  (Прочетено 10079 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен Пьотр

• Активен потребител
  • Публикации: 114
Отг: най-добрият Мбуна аквариум (и още нещо)
« Отговор #30 : вторник, 18 януари 2011 г., 09:06 ч. »
Ами не е нужно дебита да е голям ,една 50 мм тръба ще е достатъчна ,така че едва ли ще променя руслото на реката.По отношение на законноста - при нас е практика планинските потоци да се отбиват за наводняване на градините.Във всяко село покрай планината е така.Ако някой дойде и накара  хората да плащат тази вода ще стане война.Оше повече ,че тези потоци не са част от никаква водохващаща система.
А по отношение на пъстървите ,под водата нещата са различни-Големите и стари екземпляри си имат ниши и подмоли в които лежат през повечето време.Излизат от там само като падне налягането.Някои от тях са толкова кротки ,че съм ги докосвал с ръка.

Неактивен Borko7

• Активен потребител
  • Публикации: 719
  • Нас. място: Варна
    • LOTR chess set
« Отговор #31 : вторник, 18 януари 2011 г., 09:19 ч. »
В такъв случай успех! Щ еми е интересно да го видя.
I don’t know half of you half as well as I should like,and I like less than half of you half as well as you deserve.

Неактивен penchod

• Активен потребител
  • Публикации: 38
« Отговор #32 : четвъртък, 03 февруари 2011 г., 14:22 ч. »
 Като гледам аквариумите на първата страница се чудя, как убеждават рибоците да запазят тази визия. И аз правя иначе като по снимките, слагам камъните на подложка и след това засипвам с пясък, покрива се част от тях и става прекрасно. После започва голямото копане, мъжките не мирясват докато камъните не останат само на подложка, ама песъчинка не искат да има около и под тях. 1 месец се борих с това , аз заглаждам и заривам, после те копаят неуморно докато си го докарат по тяхно му. Сега съм ги оставил да си подреждат, както искат - гьола си е техен. 

Неактивен Boby_

• Цихлидиот
  • Aquaportal мениджър
  • Публикации: 3 635
  • Нас. място: София
    • Моите аквариуми - описание, снимки и история.
« Отговор #33 : четвъртък, 03 февруари 2011 г., 14:39 ч. »
Като гледам аквариумите на първата страница се чудя, как убеждават рибоците да запазят тази визия. И аз правя иначе като по снимките, слагам камъните на подложка и след това засипвам с пясък, покрива се част от тях и става прекрасно. После започва голямото копане, мъжките не мирясват докато камъните не останат само на подложка, ама песъчинка не искат да има около и под тях. 1 месец се борих с това , аз заглаждам и заривам, после те копаят неуморно докато си го докарат по тяхно му. Сега съм ги оставил да си подреждат, както искат - гьола си е техен.

Визията се подрежда за снимката, после вероятно рибите си пренареждат цялата "мебелировка". :D
"Там, где торжествует серость, к власти всегда приходят чёрные."
А. и Б. Стругацкие, "Трудно быть богом"

Неактивен С.Бебелеков

• Активен потребител
  • Публикации: 78
  • Нас. място: Пловдив
« Отговор #34 : четвъртък, 03 февруари 2011 г., 20:17 ч. »
И 3те аквариума са супер!
Малко ще се отклоня от темата и ще попитам какви са тези ангели като вид?

Неактивен орикс

• Активен потребител
  • Публикации: 157
« Отговор #35 : четвъртък, 03 февруари 2011 г., 20:23 ч. »
И 3те аквариума са супер!
Малко ще се отклоня от темата и ще попитам какви са тези ангели като вид?

Ангели по принцип викат на скалариите

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.