Здравейте!
За тези с който не се познавам ,казвам се Владо !
С акваристика се занимавам от коледата на 2006г.
ето и първият ми опит.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2497454Сега съм в малък застои защото чакам да се нанеса в ново жилище и за там съм си намислил да реализирам един 300-400 литров аквариум.
В момента имам само два малки :
един 75 литров в работата си
и един 100 литра в квартирата пълен до горе с червени скаларий.
Поздрави и успех на всички !