Потребители > Профили на потребителите

Профилът на artistakua

(1/2) > >>

artistakua:

Здравейте и от мен! Представям се с този аквариум 160 литра със скаларии,орнатуси ,коридораси и анцитруси.Растенията са валиснерия,anubias v.nana ,явански мъх,сагитариа и широколистното от дясно с чието име не съм запознат.
Аквариума е още в началото,въпреки,че е вече на доста време.В началото е защото нямам подходящо осветление.
Филтър и нагревател Сера.Поддържам температура от 24 градуса.Големите скаларии са на една година,коридорасите и те на толкова,малките скаларии ги взех преди две седмици.Орнатусите са от миналата година към края.
 :drinks:

Виолета:
Хъм... твоят профил съм го пропуснала, а е нещо, което не бива да бъде пропускано. Поздравления, впечатлена съм, подреден е с много вкус, има специфичен стил и голям потенциал.
Успех, надявам се да публикуваш тук снимки, за да следим как се развива.

artistakua:
Ето и едно , нано аквариумче 10 L.

все още е в началото. :grin:

Stas:
Дано ти потръгне. Аз в малките все имам затруднения с филтрацията. Нещо не се получава.

Divane:
моето нано - 46л го филтрирам с АкваЕл Микро - доста народ ми обясняваше,че този филтър няма да върши работа,но взе ,че опроверга всички и работи безпроблемно :wink1:

artistakua, хубаво е замислено наното,но ми се струва,че този анубиас е доста едър за такъв тип аквариум..пробвай с нещо по-нежно и ще видиш колко по-готино ще изглежда ;)

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

Преминаване към пълната версия