Привет на всички,
На първо място благодаря за информацията, която намерих тук, както и за помощта при избора на аквариум, а той е със следните параметри: Куб - 45x45x45 / 100л.
Взех го направо изцяло оборудван от много свестен колега: шкаф, лампа, нагревател, помпа, грунд, термометър

Утре ще се пусна до “Синдикалния Дом”, както и до “Шести Септемри”.
Целта е главно да радва децата.
Какви рибки бихте ми препоръчали? Няма да има живи растения. На този етап нямам толкова опит, а и ще го подържаме по-лесно.
Ще взема изкуствени, както и аксесоари.
Остава само избора на рибки

Благодаря на всички и Хубав Уикенд
