Други > Лафче
Други животинки, освен аквариумни
ogogogo:
danidi:
Да ви представя новия ни домашен любимец Скипър. Той е пирура рупикола. Социален, кротък и доста шумен папагал.
asito:
Ееее,страхотен е.Симпатяга и красавец.Цвъка ли много тук там :) В кафеза само спи като гледам.Чудесен избор си направил :up:
Boby_:
Наистина е много готин! Ще чакаме отзиви! Аз отдавна търся папагал, който да не е тотален социопат (т. е. страхлив, агресивен ил и двете) и в същото време да не струва колкото кола на старо. :) Този изглежда много подходящ!
danidi:
Радвам се че ви харесва. В Стара Загора има развъдник от там го взех. Цвъка си навсякъде както си му е редът, спи в клетката в една тръба от ПВЦ. Когато имам възможност го пускам да си хвърчи, бели не ми е правил големи само дето постоянно ходи при клетката с хамстерите и иска да ги бие. Иначе постоянно търси внимание и все ми е качен на главата в буквалния смисъл. Това засега, ако снимам нещо интересно ще го кача. Поздрави. :)
Навигация
Преминаване към пълната версия