Потребители > Интервюта с акваристи

Интервю с Николай Кралчев (kraltchev)

<< < (5/5)

NJB:
Интервюто е страхотно :bow:

bustama:
Простите и малки неща...ако само се вглада човек в природата- няма нужда от "наука".
Поздрави за интервюто!

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия