Автор Тема: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.  (Прочетено 17959 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен FGAMES

• Активен потребител
  • Публикации: 290
  • Нас. място: София
Отг: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.
« Отговор #30 : неделя, 17 юни 2012 г., 17:45 ч. »
Мерси за споделените моменти.
Бил съм там като тинейджър преди 17 години и спомените вече не бяха така ярки.
Това лято съм планирал 30 дена в Австралия и ако ангажиментите ми позволят ще се опитам да опресня спомените си с разходка и до Бали. След споделеното тук даже и туристическите брошурки ще са ми излишни. :ok:

Неактивен Stas

• Aquaportal мениджър
  • Публикации: 1 554
  • Станислав Бояджиев
« Отговор #31 : понеделник, 18 юни 2012 г., 02:03 ч. »
Зависи къде в Австралия, но полетът от Пърт мисля, че е около 3 часа. Не е много далеч.

Неактивен Stas

• Aquaportal мениджър
  • Публикации: 1 554
  • Станислав Бояджиев
« Отговор #32 : сряда, 16 януари 2013 г., 10:52 ч. »
Много ми е неудобно и неприятно, но се налага да изясним нещо. Аз се запознах с Косьо, когато пристигнах в Бали. Човекът ме посрещна топло и с изключително позитивна нагласа. Той живее там вече от 4 години и се труди честно, за да се изкарва прехраната на семейството си.

Всичко положително, което съм написал за него се базира на личните ми впечатления и не натрапвам на никого.

Казвам всичко това, защото много хора ми се обадиха и поискаха да ги свържа. Някои са много доволни, други си преценяват, че не искат да ползват услугите му. Всичко това е въпрос на личен избор.

Ситуацията, обаче, с четирима пътуващи, на които аз и Malomir сме дали телефоните на Косьо е малко по-различна. Те предварително си поръчват услуга по VIP посрещане и се съгласяват с всички условия по нея, кацат в Бали, ползват услугата и в крайна сметка не си плащат. Тези хора са:
Анастасия и Георги Петкови,
Полина и Георги Алексиеви.

Като потвърждение имам кореспонденцията им с Косьо и съм възмутен от постъпката им. Много ми е неприятно, когато се злоупотребява с моето име и в крайна сметка се уронва престижа на българския турист. Ако тези хора все пак са платили междувременно ще изтрия този пост, но дотогава аз ще остана с неприятното отвращение от подобни прояви.

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.