Други аквариумни обитатели > Растения

Интересни факти за водните растения

<< < (2/2)

niolinda:
Преди 10г. имах 2 броя 70л. аквариуми които бяха пълни  с растения криптокорина ама толкова много че намаше място за рибите и аз изхвърлях от време на време.Тогава имах една въздушна помпичка която се развали и аквариума продължи да съществува без проблеми дори в единия аквариум имах скаларии хвърлящи хайвер.  Получи се такова равновесие което в момента немога да постигна тъй като от скоро започнах пак да се занимавам с това.Така че и аз съм ЗА написаното в статията.

Pac:
Не знам доколко е уместно, но ми стана жал, че тези според мен полезна информация е отишла чак на 8-ма страница. UP! :)

tomatomov197:

--- Цитат от: Pac на понеделник, 03 януари 2011 г., 01:20 ч. ---
В книгата тая информация е представена на около 50 страници, аз нахвърлях набързо по-същественото с мои думи докато ми е прясно в главата. Живот и здраве утре ще драсна резюме на следващите 50 страници. :)

--- Край на цитата ---

А къде са другите 50 страници  :)

Pac:
В някое чекмедже са потънали, за съжаление нямам толкова свободно време напоследък. Можеш лесно да си намериш цялата книга "Ecology of the planted aquarium", за което мога да съдействам. (с тази особеност, че е на английски)

tomatomov197:

--- Цитат от: Pac на понеделник, 10 декември 2012 г., 18:44 ч. ---
В някое чекмедже са потънали, за съжаление нямам толкова свободно време напоследък. Можеш лесно да си намериш цялата книга "Ecology of the planted aquarium", за което мога да съдействам. (с тази особеност, че е на английски)

--- Край на цитата ---

Чел съм я на руски , имам десетки акваристични книги на руски .

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия