Аквариуми > Оборудване
Филтър и Осветление-Помощ !
Franky:
Може да се използва , в този слуачай от изхода на филттъра ще трябва водата да се качва по маркуч до топ-филтъра и след това гравитачно да се връща обратно в аквариума. Не знам колко е реален дебита и въпростана глава/помпа на филтъра до колко ще се справя с това да изкаврва водата Над водния стълб до самия топ-филтър.
Навигация
Преминаване към пълната версия