Аквариуми > Оборудване

Филтър и Осветление-Помощ !

<< < (4/4)

Franky:
Може да се използва , в този слуачай от изхода на филттъра ще трябва водата да се качва по маркуч до топ-филтъра и след това гравитачно да се връща обратно в аквариума. Не знам колко е реален дебита и въпростана глава/помпа на филтъра до колко ще се справя с това да изкаврва водата Над водния стълб до самия топ-филтър.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия