Ето тук малко радост за окото;
Почвам с тази, местна за мен издънка, на един пич тук от Далас. Много го бива в дизайна не може да се отрече, хаха:

Тук пък едно момче от Хюстън показва луди работи - както осветление така и подреждане. Парите не са му проблем, чувам че не е лошо да е така. Този аквариум се поддържа с германската система Zeovit (информация на korallen-zucht.de). Зеовита прави такива аквариуми, че човек си мисли че са изкуствени. Отнема време но резултатите са поразителни. И не е нещо особено тая система като екипировка и материали:

Пак Хюстънското момче, красота направо:

И още от него:

А тук някакво японче се е проявило, луди лампи и аквариума е хубав:

Италиански дизайн, накъде без него. Лампата е от диоди:

Друг изглед на италианската лампа. То дори не прилича на лампа - стъкло, метал, ала-бала, красота:

--Николай