Случайно някой от вас да има координати на фирмата, която внася Хаген в момента?
Допреди година поръчвах консумативи и части от Алиса33 и бях много доволен от тях, но при последното ми обаждане се оказа, че вече не са те вносители на Хаген. Трябва да си поръчам някои дреболии, а за едно роторче и ос, които заедно струват 20 лв., при търговец на дребно ще трябва да ги поръчам, да чакам със седмици и накрая да ги платя двойно.