Автор Тема: Профилът на farchashtiq  (Прочетено 4049 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
  • Публикации: 89
Отг: Профилът на farchashtiq
« Отговор #45 : вторник, 06 октомври 2020 г., 10:31 ч. »
Здравейте, малко развитие....от както го стартирах до преди две седмици имах проблем с CO2-то, но сега тръгна :) И започват да се развиват нещата!
Дори живота си аз да прекарам,в мизерия и крайна нищета.Левскар завинаги оставам,Левскар дори и след смъртта.

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
« Отговор #46 : вторник, 13 октомври 2020 г., 10:40 ч. »
Ето и новото бижу :) Далеч е от бижу, но го започваме....а да видим. 20 литров куб...Aquael. 1 бета и 5 ендлера (3 мъжки и 2 женски), 4 лимонови скаридки. Растенията Микрозорум, Анубиас, коледен мъх и валеснерия. Без CO2. Кот стане :)
Дори живота си аз да прекарам,в мизерия и крайна нищета.Левскар завинаги оставам,Левскар дори и след смъртта.

Неактивен malomir

• Rock'n'Roll аквадемик, аквахолик
  • Aquaportal меринджей
  • Публикации: 6 786
  • Нас. място: Варна
  • Българкият сайт за атерини
    • www.rainbowfishbg.com
« Отговор #47 : сряда, 14 октомври 2020 г., 00:24 ч. »
Проблем при такива аквариуми е изпарението. Почти през ден трябва да доливаш водичка. Най-горе започва да се хваща котлен камък, който мен лично много дразнеше. Чисти се с лимонена киселина, като внимаваш да не пада в аквариума разбира се. Иначе си е красотичка, да.
Ето го моето 7 литрово кубче. Но аз повече от една бета, не съм си позволявал да сложа.

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
« Отговор #48 : четвъртък, 15 октомври 2020 г., 09:16 ч. »
Страхотен е!

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
« Отговор #49 : четвъртък, 15 октомври 2020 г., 09:17 ч. »
Аз имам какпак стъклен. Не би трябвло да има много изпарения с него, въпреки че има разстояние между кпака и стените. Ще видим като набримча нагревателя :)

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
« Отговор #50 : понеделник, 09 ноември 2020 г., 11:23 ч. »
Ето какво сътворих в събота  :) Има какво да се желае, но мисля че има градация :)

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
« Отговор #51 : четвъртък, 19 ноември 2020 г., 11:55 ч. »
Снощи моята любима ми подари книгата на George Farmer за да подобря акваскейп уменията си :)

Неактивен bustama

• Активен потребител
  • Публикации: 1 730
« Отговор #52 : четвъртък, 19 ноември 2020 г., 22:55 ч. »
Честито! Аз този чиляк не го приемам, но винаги може да научиш нещо. Ако сте решили да се насочват в скейпа има много стари имена, които си заслужават вниманието, както и техни аквариуми. Като е добре да се гледат най- вече аквариуми на азиатските държави. Също и боитопни аквариуми  конкурси.

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
« Отговор #53 : петък, 20 ноември 2020 г., 10:05 ч. »
Честито! Аз този чиляк не го приемам, но винаги може да научиш нещо. Ако сте решили да се насочват в скейпа има много стари имена, които си заслужават вниманието, както и техни аквариуми. Като е добре да се гледат най- вече аквариуми на азиатските държави. Също и боитопни аквариуми  конкурси.

Благодаря за съветите! Джордж ми е добре като за начинаещ в хобито и аз усеам, че не е нещо велико, но трябва да почна от някъде, а систематизира добре информацията.Може ли малко имена на стари акваскейпъри, към които да насоча вниманието си. Точно биотопните аквариуми са ми най-интересни, така че ако знаете имена, които наблягат на тях с интерес ще прочета/гледам нещо тяхно :)

Неактивен bustama

• Активен потребител
  • Публикации: 1 730
« Отговор #54 : петък, 20 ноември 2020 г., 10:19 ч. »
Пиши в гугал боитопни аквариуми и ще намериш много. За мен има само едно име Такаши Амано, лека му пръст! Покрай конкурсите на ада и производни ще намериш много добри аквариуми, най вече при старите конкурси. Друго име Хайко Блвхер.

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.