Аквариуми > Оборудване

Въглероден диоксид с хлебна мая и захар.

<< < (2/9) > >>

високия:
здравеи  направих всичко по оказания по горе начин но нещо не се получава излизаха балончета само 1 ден и спря защо
 

Kratun:
Най-вероятно, защото не си изпълнил част от условията. Кажи, как и какво си направил?

dafil:
...или най-вероятно  е доста студено в стаята ;)

Kratun:
При нормална стайна температура не би трябвало да имаш проблеми. Не вярвам да поддържаш 15 градуса в стаята. Може и маята, която си използвал да не е била качествена. Аз използвам 1/3 от пакетче суха мая "Доктор Йоткер" за да активирам бутилка от 2 литра.

високия:
1 растопих захарта с по топла вода след това маята с по хладка вода и смесих всичко и така излизаха балони през деня и на сутринта беше спряло

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия