Аквариуми > Оборудване
Въглероден диоксид с хлебна мая и захар.
високия:
здравеи направих всичко по оказания по горе начин но нещо не се получава излизаха балончета само 1 ден и спря защо
Kratun:
Най-вероятно, защото не си изпълнил част от условията. Кажи, как и какво си направил?
dafil:
...или най-вероятно е доста студено в стаята ;)
Kratun:
При нормална стайна температура не би трябвало да имаш проблеми. Не вярвам да поддържаш 15 градуса в стаята. Може и маята, която си използвал да не е била качествена. Аз използвам 1/3 от пакетче суха мая "Доктор Йоткер" за да активирам бутилка от 2 литра.
високия:
1 растопих захарта с по топла вода след това маята с по хладка вода и смесих всичко и така излизаха балони през деня и на сутринта беше спряло
Навигация
Преминаване към пълната версия