Рибки > Хищници в аквариума
Проблем с пирани
jeebok:
Както и да е,взех една амфора и едно гърне,ще свършат работа за в момента. Във водата съм сложил 2 такива Анибиуса и ще сложа още два.Също така и Tetra Black Water си слагам,даже махнах хубавото осветление на аквариума с по слабо. Абе условия имат. Даже камъните ми ги донесоха от Амазонка специално. Ще ги снимам да се оцветят още малко,защото в момента приличат на гупи :-)
jeebok:
Ето така изглежда аквата за в момента,ще има леки промени в следващите няколко седмици!
jeebok:
Ето и риба! :-)
jeebok:
Вчера завърших аквариума,но няма да качвам снимки тук,защото тази тема е изчерпана.
Ще взема направо да си направя профил като съм свободен и ще опиша всичко с подробности.
Навигация
Преминаване към пълната версия