Рибки > Хищници в аквариума

Проблем с пирани

<< < (5/5)

jeebok:
Както и да е,взех една амфора и едно гърне,ще  свършат работа за в момента. Във водата съм сложил 2 такива Анибиуса и ще сложа още два.Също така и Tetra Black Water си слагам,даже махнах хубавото осветление на аквариума с по слабо. Абе условия имат. Даже камъните ми ги донесоха от Амазонка специално. Ще ги снимам да се оцветят още малко,защото в момента приличат на гупи :-)

jeebok:
Ето така изглежда аквата за в момента,ще има леки промени в следващите няколко седмици!

jeebok:
Ето и риба! :-)

jeebok:
Вчера завърших аквариума,но няма да качвам снимки тук,защото тази тема е изчерпана.
Ще взема направо да си направя профил като съм свободен и ще опиша всичко с подробности.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия