Рибки > Хищници в аквариума

Гледане на сребърна арована 10см.

<< < (2/4) > >>

Vaseto77:
Благодаря за отговора и съжелявам за глупостите, коиъо съм писъл снощи

bandita:

--- Цитат от: Vaseto77 на вторник, 14 август 2018 г., 09:52 ч. ---
Благодаря за отговора и съжелявам за глупостите, коиъо съм писъл снощи

--- Край на цитата ---

Няма проблем.

Vaseto77:
Днес мисля , че проблема вече е голям . Излезе голямо бяло петно на главата(не съм сигурен дали не е дупка)!
Забелязах го , когато рибката легна на дъното помощ.

dndechev:
Нищо и няма споко.  :wink1: Скочила е и се е одрала в капака на аквата (...или в нещо друго).

geshi:
Да, от оскарчетата ми "мръвки" им висяха от време на време, като се блънат в капака.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия