Рибки > Хищници в аквариума
Гледане на сребърна арована 10см.
Vaseto77:
Благодаря за отговора и съжелявам за глупостите, коиъо съм писъл снощи
bandita:
--- Цитат от: Vaseto77 на вторник, 14 август 2018 г., 09:52 ч. ---
Благодаря за отговора и съжелявам за глупостите, коиъо съм писъл снощи
--- Край на цитата ---
Няма проблем.
Vaseto77:
Днес мисля , че проблема вече е голям . Излезе голямо бяло петно на главата(не съм сигурен дали не е дупка)!
Забелязах го , когато рибката легна на дъното помощ.
dndechev:
Нищо и няма споко. :wink1: Скочила е и се е одрала в капака на аквата (...или в нещо друго).
geshi:
Да, от оскарчетата ми "мръвки" им висяха от време на време, като се блънат в капака.
Навигация
Преминаване към пълната версия