Здравейте, навил съм се да си купувам пирани, но не знам дали ще съжителсвтат с сегашните ми риби. Те са само 2, един папагал и трагопихт (не знам дали така се нарича, но не съм много запознат в сферата. От тези кадето се лепат по стаклата и са с брониран гръб) Та папагала е бая голям, дълъг е около 15, 20см. а трагопихта е близо 30см. Аквариума е около 180, 200литра. Та дали ще мога да отглеждам пирани с тези риби? Говоря за тези пирани с червения корем, който са си най-познати на хората, като тези в амазонка. А и от къде могат да се закупат, и за колко лева. На рибния пазар има ли ги? Благодаря предварително.