Рибки > Лабиринтови

Какво е това?

<< < (2/2)

Lovely:
А сега започна да скача и може би да се опитва да изкочи..
Явно нещо много не е наред

Lovely:
Рибката лежи на една страна на повъхността и от време на време плува бясно в кръг и се мята докато явно се изтощи. Подобни симптоми прочетох при Хилодонела (Chilodonella, Tetrahymena).
Подмених малко от водата, сложих допълнителна аерация, и засилих термостата.
Живот и здраве утре ще видя резултата. :(  :sorry:

malomir:
Няма да е бъде тази риба. Не вижда със сигурност. Скоро ми се случи подобно с една рибка, която просто умря от глад, защото не можеше да си намери храната. Щом стои и на една страна, работата е ясна за съжаление.

Lovely:
Да, за съжаление неизкара ноща. Сомовете я бяха придърпали в помола..

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия