Полезно > Въпроси на начинаещи акваристи

Стартиране на сладководен аквариум. Бързо ръководство за начинаещи.

<< < (2/3) > >>

risto80:
А за стартирането водата може ли да е от чешмата

malomir:
Освен ако нямаш кладенец...  :)
Това в кръга на шегата. Естествено, че от чешмата. Откъде другаде?

risto80:
едно време като малък я преварявах и тогава слагах рибите веднага без да чакам определено време

risto80:
а ако е от кладенец колко време е необходимо да чакам с пускането на рибоците мога да намеря такава вода от кладенец за това питам

malomir:
Колега това с кладенеца беше шега и ти го написах.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия