Полезно > Въпроси на начинаещи акваристи
Стартиране на сладководен аквариум. Бързо ръководство за начинаещи.
risto80:
А за стартирането водата може ли да е от чешмата
malomir:
Освен ако нямаш кладенец... :)
Това в кръга на шегата. Естествено, че от чешмата. Откъде другаде?
risto80:
едно време като малък я преварявах и тогава слагах рибите веднага без да чакам определено време
risto80:
а ако е от кладенец колко време е необходимо да чакам с пускането на рибоците мога да намеря такава вода от кладенец за това питам
malomir:
Колега това с кладенеца беше шега и ти го написах.
Навигация
Преминаване към пълната версия