Аквариуми > Градинско езерце

Гьолчето

<< < (5/5)

JIX:
Извинявам се за тъпия въпрос. Ама как се качват клипчета?

anabelll:
Много хубавичко се е получило  :clapping:

Pac:
Клипче в ютюб и после линк.

JIX:
През есента.
https://www.youtube.com/watch?v=9R_vm_vnlys

anabelll:
 :clapping:

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия