Аквариуми > Градинско езерце
Гьолчето
JIX:
Извинявам се за тъпия въпрос. Ама как се качват клипчета?
anabelll:
Много хубавичко се е получило :clapping:
Pac:
Клипче в ютюб и после линк.
JIX:
През есента.
https://www.youtube.com/watch?v=9R_vm_vnlys
anabelll:
:clapping:
Навигация
Преминаване към пълната версия