Други аквариумни обитатели > Хранене
Люпене на соленоводна артемия (стъпка по стъпка)
bobimanov:
Здравейте колеги, има ли значение на каква температура ще се люпи?
Борис:
--- Цитат от: bobimanov на вторник, 21 януари 2014 г., 21:53 ч. ---
Здравейте колеги, има ли значение на каква температура ще се люпи?
--- Край на цитата ---
Може и на 22 градуса да я люпиш, но времето за излюпване ще е много повече. Аз съм люпил от 23 до 25 градуса с отличен резултат. Люпимостта на артемията също е много важен фактор.
bobimanov:
Благодаря колега.
ned_bs:
Здравейте! Направих всичко,както е описал колегата от първия пост,но вече 48 часа яйцата не са се излюпили.Купих артемия яйца от пакетчетата на Sera(ако има значение де).Та понеже ми трябва спешно за новоизлюпени рибки бети и съм от Бургас си напълних едно шише от червената вода от солниците .Вътере има много артемий майки.Въпроса ми е дали има достатъчно количество микроскопична артемия с която да храня рибките и дали е удачно със спринцовка да изтеглям малко от тази вода и да я слагам при малките рибки.Ето и снимки
Навигация
Преминаване към пълната версия