Организационни > Технически въпроси

Може и да съм сляп, но не намирам никъде какъв е формата на аватарите.

(1/2) > >>

TiratroN:
Къде пише изискванията за снимката на аватара?
Понеже вече 15 минути разцъквам и не намирам нищо.Тази която искам да сложа явно е голяма.

Kratun:
Не си хаби времето в разцъкване, а направи няколко по-малки снимки. Все някоя от тях ще стане.

Boby_:
Максималният размер е 150 точки по дължина или ширина.

TiratroN:

--- Цитат от: Kratun на вторник, 26 октомври 2010 г., 18:40 ч. ---
Не си хаби времето в разцъкване, а направи няколко по-малки снимки. Все някоя от тях ще стане.

--- Край на цитата ---

:) Исках да си спестя това време - за правенето на няколко по-малки . :)

malomir:
Добре де. Погледни колко са на другите потребители и става ясно всичко. Защо ще трябва да гадаеш?
А пък Боби ти каза. 150 максимум.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

Преминаване към пълната версия