Проблемът е,че времето ме притиска и днес трябва да свърша работата.Няма от къде в момента да взема бус.Обадих се на няколко хамалски фирми с транспорт,ама не знам дали може да им се има доверие.Не,че не искат майка си и баща си,ама айде това ще се преживее.

В краен случай това ще да е.
