Скоро минах покрай зоомагазина на ,Шипка,16 и видях,че предлагат външни филтри-Тетратек-700 на уникални цени и веднага си поръчах ,тъй като за момента нямаха в наличност.Останах приятно изненадан когато рано-рано на другата сутрин,получих съобщение,че е доставен в магазина и да заповядам да отида даси го взема!Което разбира се и направих.Впечатлен съм от бързите деиствия на екипа им,а също и от цените на повечето им продукти,и не на последно място от тяхната любезност!!
