Аквариуми > Нано аквариуми
Нано
NJB:
Pablo. Разкажи малко за наното на снимката.
FGAMES. Хубава е локвичката ти.
aquaworld. Не забравяй :grin: снимай и качвай новите снимки.
skorpi_zoo:
Ето и моя. :)
Pablo:
Здравейте.
Този нано е 3 литров.Окачен външен филтър.Без нагревател.Светлина PL-11W BOYU.Растения;Lilaeopsis novazelandae.Фауна;няколко охлюва Limnaea sp.
По нататък ще сложа снимки на другите два мини аквариума които имам.
Поздрави Pablo.
Виолета:
Ах, вие!
Утре и аз ще кача снимки.
Мястото на темата не е в Направи си сам, местя в Оформление.
Pablo:
Здравейте.
Тук слагам няколко снимки на наното.
Това е една урна от метакрилат предназначена за пренасяне на риби,растения и корали.От немската фирма Ab Aqua Medic.Има дръжка за пренасяне.28 литра.Вътре има един разделител който може да се извади.Служи за направата на вътрешен филтър.Ако искате може да го извадите и да сложите окачен филтър/както направих аз/.Само предната стена е прозрачна.Другите са матови.На дъното има отвор с гумена запушалка за да могат да се свържат няколко такива контейнера един върху друг сложени в шкаф и захранени всичките само с един външен филтър.Например EHEIM 2028.
Производителят казва че може да се стерилизира в автоклав.
Аз го купих защото е много практичен и удобен.
Ето и снимките;
Pablo.
Навигация
Преминаване към пълната версия