Аквариуми > Нано аквариуми

Нано

<< < (4/50) > >>

NJB:
Pablo. Разкажи малко за наното на снимката.

FGAMES. Хубава е локвичката ти.

aquaworld. Не забравяй  :grin: снимай и качвай новите снимки.

skorpi_zoo:
Ето и моя. :)

Pablo:
Здравейте.
Този нано е 3 литров.Окачен външен филтър.Без нагревател.Светлина PL-11W BOYU.Растения;Lilaeopsis novazelandae.Фауна;няколко охлюва Limnaea sp.
По нататък ще сложа снимки на другите два мини аквариума които имам.

Поздрави Pablo.

Виолета:
Ах, вие!
Утре и аз ще кача снимки.

Мястото на темата не е в Направи си сам, местя в Оформление.

Pablo:
Здравейте.
Тук слагам няколко снимки на наното.
Това е една урна от метакрилат предназначена за пренасяне на риби,растения и корали.От немската фирма Ab Aqua Medic.Има дръжка за пренасяне.28 литра.Вътре има един разделител който може да се извади.Служи за направата на вътрешен филтър.Ако искате може да го извадите и да сложите окачен филтър/както направих аз/.Само предната стена е прозрачна.Другите са матови.На дъното има отвор с гумена запушалка за да могат да се свържат няколко такива контейнера един върху друг сложени в шкаф и захранени всичките само с един външен филтър.Например EHEIM 2028.
Производителят казва че може да се стерилизира в автоклав.
Аз го купих защото е много практичен и удобен.
Ето и снимките;









Pablo.





Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия