Аквариуми > Направи си сам

Нов аквариум

(1/3) > >>

kasl:
Здравейте,грабна ме идеята да си направя аквариум който е вграден в барплот...ииии ето какво направих имам само едно питане на клипчето се вижда ясно за какво питам.Само дето там не попитах за двата броя стиропор проблем ли е ако са 2 или трябва да е един аквариума е 170л като самия той е много тежак поради дебелите стъкла.Благодаря ви https://www.youtube.com/watch?v=fxBRnJADq1M&feature=youtu.be&ab_channel=MitkoDemirev

RAKIM:
Здрасти,запълни фугата под плота с фибран или нещо друго което не потдава и няма да имаш проблеми.Виждам че имаш мерак но размерите на аквариума са ти много непрактични,предвиди как ще го обслужваш,как ще бъркаш в него за едно или друго нещо.Място за осветление,място за техника и тн.Ако питаш мен това място си го прегради и си направи другаде аквариум с добри размери,в този просто не виждам какво ще може да гледаш...и за декорация място няма...много е тесен и същевременно висок.

kasl:
Като цяло е лесен за обслужване от тази страна от която снимам мога да стигна дъното и изобщо където ми трябва от дясно на видеото има една кутийка в нея ще са кабеляците и т.н. колкото до рибките не см решил точно какво ще гледам там може да го напълня с дребосъци на който няма да им е много тясно.Примерно неонки,микроразбора галакси някой други разбори барбуси някакви по шаренки и така :)За декорацията съм подготвил много яки неща правя 3D фонове от 2-те страни на аквариума в средата ще направя нещо като 3D скала цялата покрита с явански мъх който в момента расте с пълна пара в друг аквариум и така.И като казах да го напълня с дребосъци имам предвид буквално по 30-40 рибки от вид :) ше стане шаранийка чудна

RAKIM:
Ок просто изказах мнение, може пък и да стане интересно с дребни рибки  ;)

kasl:
Е ти да не си помисли,че ти се скарах нещо,напрорив адски много съм благодарен на всеки който си казва мнението оценявам го силно.Защото не искам да наводня съседите а и също да давам пари за нещо което ще каже бум накрая :D.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[#] Следваща страница

Преминаване към пълната версия