Автор Тема: Шкаф за аквариум!  (Прочетено 7337 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен Grey

• Модератор на раздел
  • Публикации: 701
  • Нас. място: Бургас
Отг: Шкаф за аквариум!
« Отговор #30 : сряда, 15 октомври 2014 г., 09:16 ч. »
 И текущата оценка ми е предостатъчна dido1. Аквариумът, който ще ляга върху шкафа е точно за него. Има голяма сантиментална стойност, но още е рано за тази история.
 За дръжките - късно е либе за китка, както се казва. Вратите изискват приличен напън за да се отворят заради магнитите, така че хубавия захват е добре дошъл. За пример, когато минаваш през тесни участъци с колата си се съобразяваш и със стърчащите огледала. Предполагам по същия начин се съобразяваш и с особеностите на мебелите вкъщи иначе както един хумористичен речник от англииски на китайски дава пример, за да се получи ефекта изреченията трябва да се изговарят на глас -  "I bumped into a coffee table .............Ai Bang Mai Fa Kin Ni " .Шкафът е завършен заедно с всички недостатъци и предимства, които има, благодаря ти за загрижеността!

Неактивен dido1

• Активен потребител
  • Публикации: 415
  • Нас. място: София
« Отговор #31 : сряда, 15 октомври 2014 г., 13:29 ч. »
Поста не го написах с лоши чувства, а дръжките просто ми направиха впечатление, вкъщи мойте вратички също са с магнити и се отварят с лекота, дръжки не съм сложил за да не се удрям в тях.
Извинявам се ако съм засегнал теб или твоето произведение, успех с проекта :)
544 л. Малави Мбуна

Неактивен Grey

• Модератор на раздел
« Отговор #32 : сряда, 15 октомври 2014 г., 13:35 ч. »
  Ни най-малко не си ме обидил, пък шкафа, който както го възприема. Вратите ми искат повечко сила за отваряне точно заради разположението на магнитите, ако бяха горе, щяха да се отварят по-леко. Това не ми пречи разбира се.

Неактивен Grey

• Модератор на раздел
« Отговор #33 : сряда, 15 октомври 2014 г., 18:59 ч. »
 Направих прост тест - минах покрай шкафа. Проблемът в снимките е липсата на точка за сравнение.  Дръжките не стигат крак на минаващ покрай тях човек.  Те са до 3-тото кокалче на ръката ми. Човек дори да отърка рамото си в аквариума и пак няма да докосне дръжките с крак. Дори без аквариума върху него, физически е невъзможно да се праснеш в тях, докато минаваш, дори да е поставен на място с голям трафик.

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.