Автор Тема: Продавам: МОРСКА РАБОТЕЩА СИСТЕМА  (Прочетено 1133 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен skorpizzz

• Регистриран потребител
  • Публикации: 0
Продавам: МОРСКА РАБОТЕЩА СИСТЕМА
« : сряда, 04 юли 2018 г., 22:31 ч. »
Населено място: СОФИЯ

Предмет на обявата: ПРОДАВАМ РАБОТЕЩА СИСТЕМА 200 ЛТИТРОВ АКВАРИУМ (КЪМ 170Л. ЧИСТА ВОДА). КЪМ НЕГО 17 КГ, БЕИС РОК (ОТ КОЙТО 7 СА ЖИВ КАЪМ ОСТАНАЛИТЕ СА ВАРОВИКОВИ КАМАНИ ЧИСТИ И ПРЕВАРЕНИ ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ) ДВА КИТАЙСКИ УЕИВ МЕИКАРА 1 Х 3000 Л.Ч. И 1 Х 1000Л.Ч. С КАНИСТЪР СЪН СЪН 1400 Л.Ч. С УВ ЛАМПА. В НЕГО ИМА СИПОРАКС . ЛАВА И ГЪБА . ПРОТЕЙН СКИМЕР VSKIM 300 ЗА 300 ЛИТРОВ АКВАРИУМ. СЪС ШКАВ И ОХЛАЖДАЩА СИСТЕМА КОЯТО АЗ СЪМ СИ ПРАВИЛ С КОНТРОЛЕР И ВЕНТИЛАТОРИ, ПРОДАВАМ И РИБИ И КОРАЛИ .

Начин за връзка: 0877082189

Цена: 1000

Коментари и допълнителни условия: РИБИ : 2 КЛОУНА ЧИФТ. 2 ХРОМИС ВИРИДИС, 1ДАМСЕЛ БЛУ ИЕЛОУ ТЕИЛ.1 ЛАБОРОИДЕС ДИМИДИАТУС (ДОКТОР ), 1 ПСЕВДОХЕИЛИНУС ХЕКСАТЕНИЯ ( ПИЖАМА ВРАЗЕ) .
1 ЧЕРВЕНО КРАК РАК ОТЧЕЛНИК .1 ТАРАЛЕЖ ГРЪЦКИ. 1 ЧЕРНО КРАК РАК , 1 ОХЛЮВ ЧИСТАЧ
КОРАЛИ: 1 АКТИНИЯ ГРЪЦКА . НЯКОЛКО ЗЕЛЕНИ БУТОНА , ЗВЕЗДЕН ПОЛИП , ДИСКОЗОМИ - ЧЕРВЕНИ И ДВА ВИДА ЛИЛАВИ . 1 ЕУФИЛИЯ ГЛАБРИСЦЕНС ЗЕЛЕНА .1 АКРОПОРА ФРАГ 2 МОНТИПОРИ ФРАГОВЕ КАФЯВИ. 1 ГОРГОНИЯ СИЛВЪР ОКОЛО 10 СМ. 1 МИЛКА  КЪМ 10 СМ. 1 СИНУЛАРИА ДУРА (КАБЕИЧ КОРАЛ)
БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМА И 1 ЧЕРЕН ОТЧЕЛНИК  С ОРАНЖЕВО ПО КРАИШАТА НА ПЕРКИТЕ НО ТОЙ МН СЕ КРИЕ И ПО РЯДКО ГО ВИЖДАМ , ПЛУС 3,4 ГРЪЦКИ ОТЧЕЛНИКА. АКВАРИУМА Е НА ГОДИНА И 7 МЕСЕЦА СТАРТИРАН Е 1.1.2017Г. НИТРИТИ 0 НИТРАТИ 10 ФОСФАТИ 0 КАЛЦИИ 440 МАГНЕЗИИ 1380  КХ 5 ПХ 8,2 . ТОВА СА СТОЙНОСТИТЕ ОТ ПОСЛЕДНОТО МЕРЕНЕ МИНАЛАТА СЕДМИЦА. НИТРИТИ НЕ КАЧВА ОТ СТАРТИРАНЕТО НИТРАТА МИ Е ВСЕ НА 10 ФОСФАТ НЕ Е ИМАЛ . ЦАЛЦИЯ И МАГНЕЗИЯ ГИ КОРИГИРАМ . МАЛАК Е СПАДА . НАПРАВЕНА МУ Е ОХЛАЖДАЩА СИСТЕМА С ДВА ВЕНТИЛАТОРА И КОНТРОЛЕР ЗА ТЕМПЕРАТУРА С ТРИ ДИСПЛЕЯ ЗА ЛЕСНО НАСТРОЙВАНЕ ЗА ВКЛ/ИЗКЛ. И ТЕКУЩА ТЕМПЕРАТУРА. ОСВЕТЛНИЕТО Е С ТРИ ПУРИ Т5, НО АЗ ГО ПРЕПРАВИХ С ЛЕД ДИОДИ 40 ПО 3ВАТА БЯЛО 20 БР. НА 20000К. КИТАЙСКИ. 8 УВ ДИОДА КИТАЙСКИ И ОСТАНАЛИТЕ СА КРАЛСКО СИНИ ДИОДИ ПАК КИТАЙСКИ АЗ СЪМ СИ ГО ПРАВИЛ ЦЯЛОТО ОСВЕТЛЕНИЕ . СЪС ЛЕДА СЕ ОТВАРЯ И АКРОПОРАТА ИМА И ЛЕК РАСТЕЖ КОГАТО КХТО СЕ ПОКАЧИ Е ПО ЗНАЧИТЕЛЕН НО ТЕ Е ФРАГ И МАЛКО МИ РАСТЕ. ВС КОРАЛИ СЕ ОТВАРЯТ ДОБРЕ НА НЕГО ОСВЕН АКТИНИЯТА , НА НЕЯ НЕ И ХАРЕСВА ЛЕДА . ВСИЧКО ИЗБРОЕНО ДО ТУК И ОБЯСНЕНО ВЛИЗА В ЦЕНАТА ЕДИНСТВЕНО ЩЕ ДОБАВЕ СТРАНИЯНО ДЖЕЙ БИ ЕЛ МАРИН КУФАРА С ОСТАНАЛИТЕ ПРЕПАРАТИ КОЙТО СА КАЛЦИИ МИКС НА ПРАХ , ЕСЕНШЪЛ ЕЛЕМЕНТИ НА КЕНТ МАРИН, МАГНЕЗИИ НА КЕНТ МАРИН  ПО 250 МЛ . СА И ДВЕТЕ ПОЛЗВАНО Е ОТ ТЯХ НО НЕ МН . КОРАЛ ФУУФ КОЛКОТО Е ОСТАНАЛ ДЕНИТРОЛ , ТЕСТОВЕТЕ СА ПОЛЗВАНИ КАЛЦИЯ НА СКОРО ГО КОПУВАХ МАГНЕЗИЯ Е НА ПОЛОВИНА ОСТАНАЛИТЕ ИМА ДОСТА ОТ ТЯХ . ПЛУС СОЛЕНОМЕТЪР НА СЕРА (ХИДРОМЕЪР).ИМА ДВЕ ЗАБЕЛЕЖКИ ЕДНАТА Е КПАКА В ЛЕВИЯ СТРАНИ1ЕН КРАИ ЛИПСВА МАЛКО ПАРЧЕ И НА КАНИСТЪРА ГЛАВАТА ЗА МАРКУЧИТЕ НЕ ЗАТВАРЯ ЕДИНЯ ВХОД КЪМ АКВАРИУМА . КАНЕХ СЕ ДА ГО СМЕНЯ ЗАЩОТО Е КОНСУМАТИВ НО СЕ НАЛОЖИ ДА ГО ПРОДАМ. АКВАРИУМА СЕ ПРОДАВА СПЕШНО ЗА ТОВА ГО И ПРОДАВАМ ДАЖЕ СЕ ПРОДАВА ДО 20 . ТОЗИ МЕСЕЦ . УСЛОВИЯТА СА ЛИЧНО ПРЕДАВАНЕ БЕЗ КОРИЕРИ И ДР ПОДОБНИ. ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ АКО НЕЩО СЪМ ПРОПУСНАЛ НА ТЕЛЕФОННИЯ НОМЕР

Снимки:

Неактивен Tetraodon

• Регистриран потребител
  • Публикации: 1
  • Нас. място: София
Отг: Продавам: МОРСКА РАБОТЕЩА СИСТЕМА
« Отговор #2 : петък, 06 юли 2018 г., 08:27 ч. »
.

Неактивен demode

• Регистриран потребител
  • Публикации: 4
Отг: Продавам: МОРСКА РАБОТЕЩА СИСТЕМА