Автор Тема: Още едно аквариумче...  (Прочетено 1064 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен adam

• Активен потребител
  • Публикации: 1 305
  • Нас. място: Северна Ирландия- Нюри
  • Don't worry, be happy!
Отг: Още едно аквариумче...
« Отговор #15 : сряда, 08 януари 2020 г., 21:33 ч. »
Хехе......аз съм за добрия тон, 100% съгласен с Мамаломир :up:
Ей, големи умници има тук  :D :D :D

Неактивен stefcupa

• Активен потребител
  • Публикации: 20
« Отговор #16 : четвъртък, 09 януари 2020 г., 11:35 ч. »
Здравейте отново,аз също съм на мнение, че във форума не би трябвало да има нападки и обиди .
По добре е за всички /особено за прохождащите в акваристиката/да има градивна критика ,мнения и препоръки за да може да се развива това хоби.
 Ето още една снимка, с някои промени в акваскейпа, като дано не предизвикам нови нежелателни спорове. :)

Неактивен adam

• Активен потребител
  • Don't worry, be happy!
« Отговор #17 : четвъртък, 09 януари 2020 г., 18:40 ч. »
Личи си, че се полагат големи грижи :up: Моите адмирации!

Неактивен bustama

• Активен потребител
  • Публикации: 1 599
« Отговор #18 : четвъртък, 09 януари 2020 г., 21:16 ч. »
Аз също. Не съм използвал и няма да си позволя нещо друго от добър тон. Когато поша бързо, освен грешки, не спазвам пунктоация и не се разбира дали съм се пал ал, но не съм и няма, защото нямам никакви мераци към това и златките, тернецийки вампири не ме бригат ама хич. Последните са такъв кич, че никога няма да се съгласен с който и голем спец по рибите, че заслужават да живеят. А, когато става въпрос за възпитание на деца към любов , повярвайте има толкова по нормални рибки, например гупи, които са даже и с по цветна и разнообразна окраска, че не разбирам защо не се купуват те и с тях не се възпитават бъдешите акваристи... Нищо лично! :)

Неактивен adam

• Активен потребител
  • Don't worry, be happy!
« Отговор #19 : петък, 10 януари 2020 г., 14:08 ч. »
Аз също. Не съм използвал и няма да си позволя нещо друго от добър тон. Когато поша бързо, освен грешки, не спазвам пунктоация и не се разбира дали съм се пал ал, но не съм и няма, защото нямам никакви мераци към това и златките, тернецийки вампири не ме бригат ама хич. Последните са такъв кич, че никога няма да се съгласен с който и голем спец по рибите, че заслужават да живеят. А, когато става въпрос за възпитание на деца към любов , повярвайте има толкова по нормални рибки, например гупи, които са даже и с по цветна и разнообразна окраска, че не разбирам защо не се купуват те и с тях не се възпитават бъдешите акваристи... Нищо лично! :)

Това е нещо друго, приятно е за четене  :up: :highfive:
Акваристиката не е така популярно, както други хобита за животни, така че ние акваристите трябва да се подкрепяме  :drinks:

Stefcupa, пожелавам един ден вашата дъщеря да е спец в това прекрасно хоби!

Неактивен bustama

• Активен потребител
  • Публикации: 1 599
« Отговор #20 : неделя, 12 януари 2020 г., 13:13 ч. »
О, разбира се! Аз уважавам хората пишейки във форума и тези, които спряха, дано да е за кратко. Този форум и не само са място, където все още може да разговаряш с интелигентни хора!  :drinks:

Неактивен tomatomov197

• Активен потребител
  • Публикации: 579
  • Нас. място: Варна
« Отговор #21 : понеделник, 13 януари 2020 г., 20:52 ч. »
Ами изроди са! Я кажи какви златни отглеждаш? Орандата-изрод, Риункин, Левскар глава, Телескоооооп, Ранчу ,изроди. Тернецийките с вампирясалите очи - изроди. Ти гледаш доколкото зная комети или се бъркам? Коя е по естествена и прила на риба от изброените? Не ми излизай с номера с овчарките, щото няма нищо общо. Те изглеждат като кучета, имат стока и то каква, хапят и разкъсват като вълци, обичат и са превързани! Защо ли??? Щот са ги правели германци и знаят как да селектират - какво да пипат и къде. Повече от половината ти златки не само са изроди, но и са всичко друго но не и риби!

Тези т.нар. от теб "Левскар глава" наистина са изроди :)

Неактивен adam

• Активен потребител
  • Don't worry, be happy!
« Отговор #22 : неделя, 19 януари 2020 г., 18:59 ч. »
   Тези т.нар. от теб "Левскар глава" наистина са изроди :)

Ааааааа, ние левскарите може да сме луди глави, може да сме изроди, ама се подкрепяме и борим до край  :D ;) :drinks:
Колеги, с нашите коментари направо осра**** профила на колегата Стефкупа. Ще помоля модератора да изтрие излишния спам.

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.