Автор Тема: Търся: Аквариум Fluval Roma 200  (Прочетено 129 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
  • Публикации: 89
Търся: Аквариум Fluval Roma 200
« : неделя, 21 февруари 2021 г., 19:47 ч. »
Населено място: София

Предмет на обявата: Здравейте, търся си аквариум Fluval Roma 200. Дали се продава някъде в България? Ако не знаете ли от къде мога да си го доставя? Благодаря предварително!

Начин за връзка: ЛС

Цена:

Коментари и допълнителни условия:

Снимки:

Дори живота си аз да прекарам,в мизерия и крайна нищета.Левскар завинаги оставам,Левскар дори и след смъртта.

Неактивен valentino87

• Активен потребител
  • Публикации: 87
  • Нас. място: София
Отг: Търся: Аквариум Fluval Roma 200
« Отговор #1 : понеделник, 22 февруари 2021 г., 20:00 ч. »
Един колега продава, но е 125л.
https://www.facebook.com/groups/profito.alle.bg/permalink/1342553666106116/

Неактивен мавруд

• Регистриран потребител
  • Публикации: 3
« Отговор #2 : понеделник, 22 февруари 2021 г., 21:20 ч. »
Привет, колега. U4 го имах на 150 е литров. Е, не върши работа. За 200 литра е абсурд. На външен вид ги докарват нещата, ама все са им едни изчанчени техниките. Обмисли хубаво. А иначе в чуждите магазини има. Късмет!!!

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
« Отговор #3 : вторник, 23 февруари 2021 г., 06:46 ч. »
Здрасти колега! Благодаря за съвета. Препоръчай ми нещо, което да е добро за за 200 литров. Иска ми се да е съчетание от качество и естетика :) И да не е в най-високия ценови клас. Благодаря предватрително!
Дори живота си аз да прекарам,в мизерия и крайна нищета.Левскар завинаги оставам,Левскар дори и след смъртта.

Неактивен bustama

• Активен потребител
  • Публикации: 1 728
« Отговор #4 : вторник, 23 февруари 2021 г., 11:42 ч. »
Вие аквариум ли си търсите или готов сет?

Неактивен Kristiqn Todorov

• Активен потребител
  • Публикации: 97
« Отговор #5 : вторник, 23 февруари 2021 г., 19:02 ч. »
Аз се запалих покрай един комшия който има Ferplast dubai 100(Можеш да погледнеш в интернет) - 190 литра на мен аквариума ми допада,има си всичко - аквариум с шкаф, капак с осветление(2 пури с таймер), нагревател, филтър(вътрешен но не е проблем да си вземете отделен канистър).

Неактивен мавруд

• Регистриран потребител
« Отговор #6 : вторник, 23 февруари 2021 г., 21:33 ч. »
Аквариумчето е много добро. И аз съм го заглеждал. Само филтъра не става. Със касетки е. Има с гъба и активен въглен. Само с гъба няма. И други има, ама пак не стават. Виж светлината, дали ще стига.

Неактивен farchashtiq

• Активен потребител
« Отговор #7 : сряда, 24 февруари 2021 г., 07:14 ч. »
Здравейте, по-скоро си търся аквариум и шкаф, който да се връзва с мебелите. Много харесвам типа Fluval Roma 200 (с цвят на дърво). Черното на аквариума няма да се връзва с мебелите. Извинявам се, че не казах за това по-рано :) Ърябва да е дървесен цвят (аквариум с шкаф). Освен този Fluval, си бях харесал Oase Oak 200, но там ценово отивам в "космуса". Затова си търся някакъв по-приемлив вариант до 1000 лв :) Ще очаквам съвети и предложения! Благодаря предварително!

Неактивен bustama

• Активен потребител
  • Публикации: 1 728
« Отговор #8 : сряда, 24 февруари 2021 г., 21:42 ч. »
Доколкото разбирам р-те на аквариума са 100/40/55см. със шкафа и слабата филтрация излиза около 560кинта, така ли е?  Пиле, че филтрацията е 800л/ч. Което за 200 е е на ръба, като вземе предвид, че и ще падне след слагане на медиа.

Неактивен Daniel

• Dwarf Amazon Enthusiast
  • Заслужил потребител
  • Публикации: 175
  • Нас. място: София
  • Аквариум: Гола Вода
    • Банкя Нет
« Отговор #9 : сряда, 24 февруари 2021 г., 23:16 ч. »
Готовите конфигурации винаги са с минимално оборудване. Като взех моя му смених филтъра а сега ще ъпдейтвам и осветлението. Набиване на още пари но пък си го правиш както ти харесва.

Неактивен мавруд

• Регистриран потребител
« Отговор #10 : четвъртък, 25 февруари 2021 г., 00:57 ч. »
 И аз търся оборудван. Най добре е да минеш по магазините. Трябва да се види всичко на живо. Скоро гледах един Ехайм с такъв шкаф. Имаше и други, обаче само този беше напълно готов. Като взимаш ,, готов сет" се предполага да не ти омръзне от модификации. Ставаш абонат. :drinks:

Aqua World 55 Astario

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.