Sera Aqua World Prodac SanoPets 55 Aquarium.bg
Аквариуми и терариуми MegaZoo Astario

Автор Тема: Продавам: Продавам 300л. дисплей!!!! ПРОДАДЕН !!!!  (Прочетено 1350 Пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглеждат тази тема.

Неактивен aquaman

• Регистриран потребител
  • Публикации: 5
Продавам: Продавам 300л. дисплей!!!! ПРОДАДЕН !!!!
« : четвъртък, 19 януари 2012 г., 13:29 ч. »
Населено място: Варна

Предмет на обявата: Птодавам 330л. соленоводен аквариум, 160л. съмп с цялото оборудване и съдържания. причината е че запо4вам да правя 600л. Скимер с помпа на аква медик, уейф мейкъри два двойни по 3000л. на сън сън, подкачваща помпа немска с керамична ос марка TIP 2300л/ч, жив пясък около 30кг. живи камъни 25/30 кг. осветление: 4бр.Т5 (2бр. корал и 2бр. аква стар) аквариума е пробит за соленоводен в лявата страна и има преливна колона. Шкафа е от метални профили 3/3см. достатъчно стабилен да издържи всичко (по мои изчисления около 500/600кг) а... забравих и капака за аквариума ;) Имам и 4бр. саркофитони каито няма каде да даржа докато направя другия  е диния е с диаметър 30см. два дамсела /тигров и домино/ 1 клоун/ два кардинала/ две звезди пясъчни едната малка колкото нокът на палец другата около 10см/ два рака единия голям почти колкото юмрук/ една тревичка/ и един друг корал който и аз незнам какъв е но ще го видите на снимката в дясно. До тук аквата ми излезе около 1700лв. Цената която мисля че е съвсем нормална е 1100лв. Говоря за всичко накуп. Поотделно не искам да продавам нищо. Като ще е гарга да е рошава. Аквариум, съмпа и шкафа са купувани  от hanuman. Ще си оставя само термометъра и нагревателя (ще ми вършат работа само те)

Начин за връзка: ЛС , 0896193326 или тук

Коментари и допълнителни условия:
МодЕдит: Още един път up преди да е минала седмица и ще ти изтрия обявата. Още повече, че няма толкова много обяви свързани с морската акваристика.

Снимки:

Неактивен aquaman

• Регистриран потребител
Отг: Продавам: Продавам 300л. дисплей
« Отговор #1 : петък, 24 февруари 2012 г., 19:45 ч. »
 :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: Цената стана 1000 лв. :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Неактивен genshin

• Активен потребител
  • Публикации: 20
« Отговор #2 : неделя, 26 февруари 2012 г., 15:09 ч. »
офертата ти е повече от страхотна,жалко че вече имам аквариум иначе щях да купя веднага твоя! перфектен е! :eyes: :eyes: :up: :up:

Неактивен aquaman

• Регистриран потребител
« Отговор #3 : понеделник, 27 февруари 2012 г., 18:45 ч. »
 :drinks: Нова оферта
Живинките  500лв.
Техника,аквариум,шкаф и съмп (както са описани по горе) 500лв. :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Неактивен aquaman

• Регистриран потребител
« Отговор #4 : понеделник, 19 март 2012 г., 19:48 ч. »
 :yahoo: Нова оферта  :yahoo:
Всичко на парче

Неактивен aquaman

• Регистриран потребител
« Отговор #5 : четвъртък, 26 април 2012 г., 13:20 ч. »
 :up:Остана аквариума и техниката. :up:
 :clapping:Цената е 500лв. :clapping:

Rainbowfish България Retro Club Varna Live Club Интернет магазин за модерната жена OFFRoad България

Бърз конвертор
oF ◄► oC ин. ◄► см. гал. ◄► л.