Полезно > Статии, книги, връзки

ИСТОРИЯ ЗА АКВАРИСТИКА В ГР ТОЛБУХИН- ДОБРИЧ

<< < (3/3)

kakd4:
  Колега, сякаш сме живяли един и същ живот :beer:.Първият ми вибратор беше правен от баща ми, нямаше от къде да се купи-държах го в кутия с дунапрени.Топлих от време на време с малък бързовар-няма да кажа какво става като го забравиш :-[.А какви болести е можело да хванем от постоянното ровене за червеи в канала...

jardel:
Благодаря ти, borracho за спомените ,които публекува те допълниха  нашата  история  за добруджанска -/ акваристика/ ,дано още колеги да се присееденят към нас и доразкажат своята ,,приказка,,....
с уважение Jardel  :clapping:

borracho:

--- Цитат от: kakd4 на неделя, 01 септември 2013 г., 21:30 ч. ---
  Колега, сякаш сме живяли един и същ живот :beer:.Първият ми вибратор беше правен от баща ми, нямаше от къде да се купи-държах го в кутия с дунапрени.Топлих от време на време с малък бързовар-няма да кажа какво става като го забравиш :-[.А какви болести е можело да хванем от постоянното ровене за червеи в канала...

--- Край на цитата ---

Верно, че тогава на аератора казвахме вибратор. После като дойде демокрацията се оказа че вибратор значело друго...  :lol: :drinks:

rscossworth:

--- Цитат от: kakd4 на вторник, 08 януари 2013 г., 13:28 ч. ---
  Бате Жельо,още ми е пред очите когато за първи път видях у вас и ми подари одески барбуси.Не можах да се отлепя от аквариумите.Прибрах се у нас към 21ч. и нашите ми се караха.И до сега са ми любими риби.Ами как с твое ръководство създадохме кръжока по акваристика...

Поздрави! Константин

--- Край на цитата ---

И до ден днешен барбусите са ми любимите риби и винаги ще има обилно количество от тях в аквариумите ми.

Навигация

[0] Индекс на публикациите

[*] Предишна страница

Преминаване към пълната версия